Reklama

GMINA CMOLAS. Tak było początkiem czerwca w Jagodniku

Opublikowano:
Autor:

GMINA CMOLAS. Tak było początkiem czerwca w Jagodniku - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

WIADOMOŚCI W niedzielę, 9 czerwca, odbyła się impreza w Jagodniku pod hasłem "Wielopokoleniowe Targi z Tradycją i Kulturą w Jagodniku".

Na scenie wystąpili wychowankowie z Niepublicznego Przedszkola "Jagódka" i Niepublicznej Szkoły Podstawowej w Jagodniku. - Zostały zaproszone Koła Gospodyń Wiejskich z Kosów ze swoimi lokalnymi potrawami, członkinie Stowarzyszenia Rozwoju Wsi Jagodnik "Nasza wieś" z Jagodnika, które również częstowały mieszkańców swoimi wyrobami - relacjonuje Dorota Terlaga, dyrektor szkoły. 

Przygotowanych było również wiele atrakcji dla dzieci - skakańce, zjeżdżalnie, trampoliny, basen z łódkami itp. Podczas zabawy zaprezentował się Kolbuszowski Klub Kyokushin Karate wraz z sensejem, z pokazem sztuki walki i obrony. Odbył się również koncert kapeli ludowej Raniżowianie.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu m.in. czytać ekskluzywne materiały PREMIUM dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników i prowadzić dyskusję na portalowym forum i aby Twoje komentarze były wyróżnione.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE