Reklama

Reklama

Gmina Cmolas. Nowi radni na celowniku

Opublikowano: ndz, 9 gru 2018 07:00
Autor:

Gmina Cmolas. Nowi radni na celowniku  - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

WIADOMOŚCI Gmina Cmolas ma rekordową liczbę nowych radnych. Na piętnastu rajców, aż dziesięciu poszło do wymiany.

Reklama

 

Trzy kobiety i dwunastu mężczyzn zostało przedstawicielami poszczególnych miejscowości w gminie Cmolas. To oni jako radni będą zabiegać o potrzeby swoich mieszkańców. Co mają w planach i jakie widzą rozwiązania w swoich sołectwach? Zapytaliśmy o to nową radną Magdalenę Szpyt. - Przed wyborami spotykałam się z mieszkańcami z mojego okręgu i wiem, że najbardziej oczekiwane inwestycje to: budowa chodnika przy drodze powiatowej w kierunku Mechowca, kanalizacja i uzupełnienie oświetlenia - wymienia przedstawicielka Cmolasu. - Będą to zadania, na których chcę się skoncentrować w pierwszej kolejności. Uważam też, że nasza gmina potrzebuje zwrócić większą uwagę na: uporządkowanie przestrzeni zgodne z kierunkami rozwoju, sprawy społeczne i cyfryzację. Liczę na merytoryczną dyskusję ze wszystkimi radnymi - dodaje radna z nadzieją na realną poprawę jakości życia mieszkańców w perspektywie najbliższych lat.

W najbliższym numerze postaramy się Państwu przybliżyć postulaty i plany kolejnych wybranych.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu m.in. czytać ekskluzywne materiały PREMIUM dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników i prowadzić dyskusję na portalowym forum i aby Twoje komentarze były wyróżnione.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (1)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

  • 3 lata temu | ocena +1 / -0

    JUREK

    MOGA BYC DOBRYMI ZDZIERCAMI OD PODWYZEK