Reklama

GMINA CMOLAS. Interwencja mieszkańca w sprawie chodnika

Opublikowano:
Autor:

GMINA CMOLAS. Interwencja mieszkańca w sprawie chodnika - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

WIADOMOŚCI Chodniki przy krajowej drodze nr 9 w Hadykówce zostały uszkodzone po ulewach i podtopieniach. - Dlaczego oni tego nie naprawiają? - pyta mieszkaniec.

Trakty dla pieszych przy krajowej "dziewiątce" należą do Generalnej Dyrekcji Dróg Krajowych i Autostrad w Rzeszowie. - Po ulewach nie da się przejechać tym chodnikiem - zauważa nasz Czytelnik. - Dziury są tak duże, że nie da się ich nawet obejść. Zamknęli przejście szlabanami i to wszystko - dodaje niezadowolony.

Jak zapewnia Bartosz Wysocki, rzecznik prasowy GDDKiA w Rzeszowie, chodniki w Hadykówce zostaną naprawione. - Zostały one chwilowo rozebrane, żeby spuścić wodę. Mamy dużo takich uszkodzeń po nawałnicach, ale na pewno szkody zostaną naprawione jeszcze w tym roku - informuje przedstawiciel generalnej.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu m.in. czytać ekskluzywne materiały PREMIUM dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników i prowadzić dyskusję na portalowym forum i aby Twoje komentarze były wyróżnione.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE