Reklama

Gdzie nie będzie prądu w Kolbuszowej i okolicy? Sprawdź planowane wyłączenia w styczniu 2023 roku

Opublikowano: Aktualizacja: 
Autor: | Zdjęcie: Archiwum Korso

Gdzie nie będzie prądu w Kolbuszowej i okolicy? Sprawdź planowane wyłączenia w styczniu 2023 roku - Zdjęcie główne

Sprawdź gdzie i kiedy nie będzie prądu w styczniu 2023 roku. | foto Archiwum Korso

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

WIADOMOŚCI Kolejne przerwy w dostawie energii elektrycznej na terenie powiatu kolbuszowskiego planuje PGE Dystrybucja. Gdzie i kiedy w styczniu 2023 roku nie będzie prądu? Sprawdzamy.

Jak sprawdzić, czy prądu nie będzie w moim domu? Trzeba zerknąć na numer stacji wskazanej w komunikacje PGE Dystrybucja. Na słupie, z którego przyłącz, prowadzi do naszego budynku, znajduje się oznaczenie w postaci ułamka. Liczba na dole (mianownik) jest numerem stacji. Pogotowie energetyczne - numer tel. 991.

Co należy zrobić, kiedy zgaśnie światło? Zanim wezwiesz pogotowie energetyczne, powinieneś wykonać niezbędne czynności: sprawdź bezpieczniki w instalacji w mieszkaniu, sprawdź bezpieczniki w tablicy licznikowo-bezpiecznikowej (złączu), zapytaj sąsiadów, czy oni także nie mają energii elektrycznej.

Jeśli bezpieczniki w Twoim domu są sprawne, a prądu nie ma też u Twoich sąsiadów, dzwoń na numer 991. Ponadto dzwoń na Pogotowie Energetyczne zawsze gdy:

  • zauważysz uszkodzenie linii energetycznej,
  • zauważysz otwarte drzwi lub uszkodzone zamknięcie do urządzeń energetycznych,
  • jesteś świadkiem kradzieży urządzeń energetycznych lub gdy widzisz, jak osoby postronne próbują manipulować przy urządzeniach energetyki.

Planowane wyłączenia w styczniu 2023 roku

Huta Komorowska 

  • czwartek (5 stycznia) od godz. 8 do 13 - stacja: Huta Komorowska 10 
  • czwartek (5 stycznia) od godz. 10 do 14 - stacja: Huta Komorowska 1 
Poręby Dymarskie 

  • wtorek (10 stycznia) od godz. 7 do 13 - stacje: Poręby Dymarskie 1, Poręby Dymarskie 2, Poręby Dymarskie 11 

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu m.in. czytać ekskluzywne materiały PREMIUM dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników i prowadzić dyskusję na portalowym forum i aby Twoje komentarze były wyróżnione.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy