Reklama

Gdzie nie będzie prądu w Kolbuszowej i okolicy? Sprawdź planowane wyłączenia w grudniu 2022 [AKTUALIZACJA]

Opublikowano: Aktualizacja: 
Autor: | Zdjęcie: Archiwum Korso Kolbuszowskie

Gdzie nie będzie prądu w Kolbuszowej i okolicy? Sprawdź planowane wyłączenia w grudniu 2022 [AKTUALIZACJA] - Zdjęcie główne

Sprawdź gdzie i kiedy nie będzie prądu w grudniu 2022. | foto Archiwum Korso Kolbuszowskie

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

WIADOMOŚCI Kolejne przerwy w dostawie energii elektrycznej na terenie powiatu kolbuszowskiego planuje PGE Dystrybucja. Gdzie i kiedy w grudniu 2022 nie będzie prądu? Sprawdzamy.

Jak do tej pory PGE Dystrybucja poinformowała o jednym terminie, w którym to, na terenie powiatu kolbuszowskiego, planuje przerwę w dostawie energii elektrycznej. Mowa o miejscowości w gminie Niwiska. Informacje o kolejnych wyłączeniach prądu będziemy podawać na bieżąco w tej wiadomości.

AKTUALIZACJA z 8 grudnia

Cmolas
Piątek (9 grudnia) - od 7.30 do 16.30 - stacja: Cmolas 4

Hucina 
sobota (10 grudnia) - od godz. 7.30 do 15.30 - stacja: Hucina 1

Jak sprawdzić, czy prądu nie będzie w moim domu? Trzeba zerknąć na numer stacji wskazanej w komunikacje PGE Dystrybucja. Na słupie, z którego przyłącz, prowadzi do naszego budynku, znajduje się oznaczenie w postaci ułamka. Liczba na dole (mianownik) jest numerem stacji. Pogotowie energetyczne - numer tel. 991.

Co należy zrobić, kiedy zgaśnie światło? Zanim wezwiesz pogotowie energetyczne, powinieneś wykonać niezbędne czynności: sprawdź bezpieczniki w instalacji w mieszkaniu, sprawdź bezpieczniki w tablicy licznikowo-bezpiecznikowej (złączu), zapytaj sąsiadów, czy oni także nie mają energii elektrycznej.

Jeśli bezpieczniki w Twoim domu są sprawne, a prądu nie ma też u Twoich sąsiadów, dzwoń na numer 991. Ponadto dzwoń na Pogotowie Energetyczne zawsze gdy:

  • zauważysz uszkodzenie linii energetycznej,
  • zauważysz otwarte drzwi lub uszkodzone zamknięcie do urządzeń energetycznych,
  • jesteś świadkiem kradzieży urządzeń energetycznych lub gdy widzisz, jak osoby postronne próbują manipulować przy urządzeniach energetyki.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu m.in. czytać ekskluzywne materiały PREMIUM dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników i prowadzić dyskusję na portalowym forum i aby Twoje komentarze były wyróżnione.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy