Reklama

Florian podejmuje lidera

Opublikowano:
Autor:

Florian podejmuje lidera - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

WIADOMOŚCI Zawodnicy Floriana Ostrowy Tuszowskie szybko zrehabilitowali się za przegraną z Zaciszem. W minionej kolejce wygrali w Dzikowcu, a w niedzielę powalczą z liderem z Cmolasu.

Na najniższym poziomie rozgrywek nadal punktów nie straciły Zacisze i Tempo. Kolejną dwucyfrową porażkę zanotowała Trzesówka. Niedosyt po remisie w Kolbuszowej czuł Orzeł Kosowy. – Zmarnowaliśmy mnóstwo okazji. Żeby było "śmieszniej", gola straciliśmy po własnym błędzie w ostatniej sekundzie – ubolewał Andrzej Trześniowski, prezes Orła. Poprawili sobie humory gracze z Ostrów Tuszowskich. – Obawiałem się meczu z Dzikowcem. To był dla nas nieznany rywal. Zagraliśmy jednak bardzo mądrze, taktycznie – cieszył się Sławomir Trojnacki, grający prezes Floriana. W A klasie bardzo istotne punkty zdobyła Siedlanka. Błękitni, ogrywając Tuszymę, oddalili się od dna tabeli. Błyszczał mający stale propozycje z wyższych lig Arkadiusz Rajpold. 

Więcej w 37 numerze Tygodnika Korso Kolbuszowskie

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu m.in. czytać ekskluzywne materiały PREMIUM dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników i prowadzić dyskusję na portalowym forum i aby Twoje komentarze były wyróżnione.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE