Reklama

Festiwal teatrów w Trzęsówce

Opublikowano:
Autor:

Festiwal teatrów w Trzęsówce - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

WIADOMOŚCI Już po raz 16. Szkoła Podstawowa w Trzęsówce zorganizowała Festiwal Teatrów. W niedzielę (19 listopada) na scenie zaprezentowały się pierwsze grupy. Było pięknie.

Już od 16 lat sala widowiskowo-sportowa Szkoły Podstawowej w Trzęsówce na przełomie listopada i grudnia zamienia się w małą scenę teatralną, na której swoje umiejętności aktorskie prezentują uczniowie szkół podstawowych i gimnazjów z okolicznych miejscowości.

Tegoroczną edycję teatralnego święta zainaugurował pokaz sześciu spektakli w wykonaniu aktorów – amatorów z placówek w Hadykówce, Jagodniku, Trzeęsówce i Porębach Dymarskich.

Młodzi artyści w swoich przedstawieniach przekazali publiczności bardzo ważne treści. Pokazali, jak wielkie znaczenie ma opieka nad zwierzętami w czasie zimy, udowodnili, że warto oszczędzać oraz że jak wielkie znaczenie w życiu człowieka ma przyjaźń.

Więcej w 47 numerze Korso Kolbuszowskie

 

 

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu m.in. czytać ekskluzywne materiały PREMIUM dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników i prowadzić dyskusję na portalowym forum i aby Twoje komentarze były wyróżnione.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE