Reklama

Ekonomia kontra dzieci

Opublikowano:
Autor:

Ekonomia kontra dzieci - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

WIADOMOŚCI Szkoła Podstawowa w Mechowcu to kolejna placówka, która boryka się z problemami finansowymi. Czy ze względu na małą liczbę dzieci grozi jej zamknięcie?

O tym, że podstawówkę w Mechowcu czekają zmiany, poinformowała nas jedna z mam, która zadzwoniła do naszej redakcji. – Powoływaliśmy stowarzyszenie sześcioklasowe, a teraz nam chcą zabrać te starsze klasy i dowozić do Dzikowca, a w szkole mają zostać tylko trzy klasy – poinformowała nasza Czytelniczka. W poniedziałek (11 kwietnia) odbyło się w tej sprawie spotkanie z rodzicami dzieci uczęszczających do szkoły w Mechowcu. Oprócz rodziców i władz stowarzyszenia, które prowadzi placówkę, na zebraniu pojawił się także Krzysztof Klecha, wójt Dzikowca oraz Małgorzata Szczęch, dyrektor Zespołu Obsługi Ekonomiczno-Administracyjnej Szkół w Dzikowcu. Do porozumienia w tej sprawie jednak nie doszło, a o przyszłości placówki zdecydują kolejne rozmowy.

Więcej w Korso nr 16/20.04.2016

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu m.in. czytać ekskluzywne materiały PREMIUM dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników i prowadzić dyskusję na portalowym forum i aby Twoje komentarze były wyróżnione.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE