Reklama

Ekologia bez tajemnic

Opublikowano:
Autor:

Ekologia bez tajemnic - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

WIADOMOŚCI Jeszcze w grudniu w Szkole Podstawowej im. Janka Zawiszy w Przedborzu odbyła się IV edycja wojewódzkiego konkursu „ABC Ekologii”. W zmaganiach wzięli udział uczniowie klas trzecich z powiatu kolbuszowskiego i nie tylko.

Konkurs zorganizowany i prowadzony już po raz czwarty przez placówkę w Przedborzu polegał na rozwiązaniu testu ze znajomości wiedzy ekologicznej. Nad jego prawidłowym przebiegiem czuwała niezależna komisja.

Uczniowie najstarszych klas edukacji wczesnoszkolnej wykazali się doskonałą wiedzą z zakresu ekologii, dlatego oprócz nagród dla zwycięzców jury zdecydowało, aby wszyscy uczestnicy otrzymali wyróżnienia. Do uczniów trafiły pamiątkowe dyplomy i nagrody książkowe. Ich zakup dofinansował Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska w Rzeszowie.Tradycyjnie już uczestników konkursu odwiedził i obdarował słodyczami Święty Mikołaj.

Wyniki konkursu:
I miejsce
Krzysztof Stanio (SP nr 2 w Rzeszowie);
Filip Kretowicz (SP w Widełce)

II miejsce 
Julia Konefał (SP w Lipnicy);
Kamil Kret (SP w Domatkowie)

III miejsce
Antoni Bielak (SP nr 1 w Kolbuszowej);
Karolina Stec (SP w Cmolasie)

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu m.in. czytać ekskluzywne materiały PREMIUM dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników i prowadzić dyskusję na portalowym forum i aby Twoje komentarze były wyróżnione.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE