Reklama

Egzamin ósmoklasistów w Szkole Podstawowej nr 2 w Kolbuszowej [ZDJĘCIA]

Opublikowano: Ostatnia modyfikacja:
Autor:

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

WIADOMOŚCI To już drugi dzień egzaminów w Szkole Podstawowej nr 2 w Kolbuszowej. Uczniowie po raz kolejny sprawdzą swoją wiedzę.

Dzisiaj (25 maja) uczniowie ostatniej klasy szkoły podstawowej zmierzyli się z królową nauk - matematyką. Wczoraj wychowankowie ostatniej klasy szkoły podstawowej pisali egzamin z języka polskiego. Ostatni dzień egzaminów (26 maja) to język angielski lub opcjonalnie inny język nowożytny. 

Przed godz. 9 uczniowie losowali miejsca na sali. Już wtedy widać było po niektórych drobny stres. Kiedy wybiła godz. 9, otworzono arkusze egzaminacyjne.  

Egzamin z matematyki trwa 100 minut. W arkuszu ósmoklasiści odpowiadają na pytania otwarte jak i zamknięte. 

Zapraszamy do naszej galerii zdjęć z dzisiejszego egzaminu z matematyki.

Odpowiedzi ósmoklasistów zostaną sprawdzone przez egzaminatorów. Na wyniki egzaminu trzeba będzie trochę poczekać. Egzaminowani poznają je 1 lipca.

Zaświadczenia o wynikach egzaminu uczniowie ostatnich klas szkół podstawowych otrzymają tydzień później 8 lipca. Nie można nie zdać egzaminu ósmoklasisty. Nie ma progu punktowego, który jest konieczny do osiągnięcia podczas testu. Wynik ma jednak znaczenie w rekrutacji do szkół średnich.

Przystąpienie do egzaminu ósmoklasisty jest warunkiem ukończenia szkoły podstawowej. Jeśli uczeń z powodów zdrowotnych lub losowych nie przystąpi do egzaminu we wtorek, środę i czwartek, to będzie go pisał w drugim terminie wyznaczonych na 13-15 czerwca.

Terminy dodatkowe egzaminu ósmoklasisty:

  • 13 czerwca 2022 r. (poniedziałek) o godz. 9 - egzamin z j. polskiego,
  • 14 czerwca 2022 r. (wtorek) o godz. 9 - egzamin z matematyki,
  • 15 czerwca 2022 r. (środa) o godz. 9 - egzamin z j. obcego nowożytnego.
 

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu m.in. czytać ekskluzywne materiały PREMIUM dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników i prowadzić dyskusję na portalowym forum i aby Twoje komentarze były wyróżnione.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy