Reklama

Dziury, nierówności i wystające garby - ulice Bora Komorowskiego i Jagiellońska w Kolbuszowej aż proszą się o remont

Opublikowano:
Autor:

Dziury, nierówności i wystające garby - ulice Bora Komorowskiego i Jagiellońska w Kolbuszowej aż proszą się o remont - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

WIADOMOŚCI W tej sprawie na ostatniej sesji (26 kwietnia) interweniował Grzegorz Partyka.

- W tamtym roku rozmawiałem z panią kierownik Lis, że na ulicy Bora Komorowskiego są wystające garby. Niestety, przez rok czasu one się nie zmniejszyły, ale wręcz powiększyły - mówił samorządowiec i apelował: - Chciałbym, mimo wszystko, aby w tym roku w końcu zostały usunięte.

Jan Zuba, burmistrz Kolbuszowej, przyznał, że gmina systematycznie poprawia stan nawierzchni ulic na terenie całego miasta. Zaznaczył, że już po świętach wielkanocnych ruszył remont dróg żwirowych. Został też rozpisany przetarg na ulice o nawierzchni utwardzonej.

- Niemniej jednak chcę zaznaczyć, że ulice, które przylegają jako boczne do ulicy Bora Komorowskiego i które mają nawierzchnię asfaltową, tam cudów nie zrobimy - podkreślił burmistrz. - Cały ten obszar będzie poddany przebudowie kanalizacji, a więc zrobimy tam tylko niezbędny, minimalny remont - dodał.

Więcej w aktualnym Korso [nr 19/2018]

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu m.in. czytać ekskluzywne materiały PREMIUM dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników i prowadzić dyskusję na portalowym forum i aby Twoje komentarze były wyróżnione.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE