Reklama

Dzikowiecki urząd zdecydował się wspomóc finansowo budowę drogi wojewódzkiej nr 875

Opublikowano: pt, 15 lut 2019 09:43
Autor:

Dzikowiecki urząd zdecydował się wspomóc finansowo budowę drogi wojewódzkiej nr 875 - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

WIADOMOŚCI W Osiej Górze ma powstać chodnik o długości około 350 metrów. To zadanie zostało wycenione przez Podkarpacki Zarząd Dróg Wojewódzkich na ponad 160 tys. zł.

Gmina Dzikowiec przeznaczy na to zadanie połowę kwoty, czyli ponad 79 tys. zł.

W ostatnim czasie odbyło się spotkanie przedstawicieli PZDW z wykonawcami drogi wojewódzkiej. Jan Tęcza, radny gminny, dopytywał o ustalenia Józefa Tęczę, wójta, który uczestniczył w naradzie. - Czy udało się coś wynegocjować? Może warto by było, żebyśmy jako rada szerzej porozmawiali na ten temat? - proponował rajca.

Włodarz gminy poinformował, że głównym tematem na naradzie było poszerzenie drogi wojewódzkiej. - Na naszym odcinku w Dzikowcu będzie poszerzona droga oraz wykonana nawrotka - mówił na ostatniej komisji wójt. - Może uda się przykryć rów przy skrzyżowaniu (drogi wojewódzkiej z ul. Rzeszowską - przyp. red.).

Jak dodał Józef Tęcza, gmina wystosowała pismo do PZDW w tej sprawie.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu m.in. czytać ekskluzywne materiały PREMIUM dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników i prowadzić dyskusję na portalowym forum i aby Twoje komentarze były wyróżnione.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (1)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

  • 3 lata temu | ocena +0 / -0

    xxx

    a kiedy zaczną budowac drogi gminne??