Reklama

Dzikowiec. W dworku Błotnickich można obejrzeć wystawę

Opublikowano: sob, 31 sie 2019 19:00
Autor:

Dzikowiec. W dworku Błotnickich można obejrzeć wystawę - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

WIADOMOŚCI W zabytkowym dworku Błotnickich zorganizowano wystawę, którą przygotowali m.in. podopieczni Środowiskowego Domu Samopomocy w Spiach.

Wernisaż wystawy "Odnaleźć siebie..." odbył się w środę, 28 sierpnia, o godz. 11.00 w dworku w Dzikowcu. - Wystawa przyjechała do nas z Leżajska i prezentuje twórczość osób niepełnosprawnych tamtego powiatu z gościnnym w tym roku udziałem prac z naszego ośrodka - mówi Stanisław Kubiś, kierownik ŚDS w Spiach. - W tegorocznej, III edycji wydarzenia, gościnny udział w wystawie na zaproszenie organizatorów brał również ŚDS w Spiach. Prace obejmują szeroko rozumianą twórczość. Na wystawie znajdziemy obrazy, ikony, rękodzieło artystyczne, bibułkarstwo, ceramikę - wymienia organizator. 

Wystawę można oglądać od 28 sierpnia, aż do 27 września. 

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu m.in. czytać ekskluzywne materiały PREMIUM dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników i prowadzić dyskusję na portalowym forum i aby Twoje komentarze były wyróżnione.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.