Reklama

DZIKOWIEC. Śluby już nie w urzędzie gminy

Opublikowano:
Autor:

DZIKOWIEC. Śluby już nie w urzędzie gminy  - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

WIADOMOŚCI Urząd Gminy w Dzikowcu zdecydował, że ceremonie ślubów cywilnych będą odbywać się od teraz w dworku Błotnickich, obok budynku gminy.

Zabytkowy dworek jest wizytówką gminy, a co za tym idzie, władze samorządowe chcą promować to miejsce. Jak informuje Małgorzata Cudo, kierownik Urzędu Stanu Cywilnego w Dzikowcu, ze względu na to, że gmina nie posiadała dużej sali przeznaczonej na śluby cywilne, zdecydowała się, aby od teraz urządzać ceremonię zaślubin w zabytkowym dworze. 

- Jest to bardzo klimatyczne miejsce - mówi jedna z mieszkanek. - Uważam, że jest to świetny pomysł. Wiele par szuka klimatycznych i niepowtarzalnych miejsc na ślub. To miejsce jest idealne na takie uroczystości. Myślę, że bardzo dużo osób zechce wziąć ślub w dworze - dodaje z zadowoleniem. 

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu m.in. czytać ekskluzywne materiały PREMIUM dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników i prowadzić dyskusję na portalowym forum i aby Twoje komentarze były wyróżnione.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE