Reklama

DZIKOWIEC. Radny dopytuje o konflikt interesów

Opublikowano: wt, 10 mar 2020 07:30
Autor:

DZIKOWIEC. Radny dopytuje o konflikt interesów - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

WIADOMOŚCI Gmina wybrała wykonawcę na remont sali gimnastycznej przy dzikowieckiej szkole.

Remontem sali sportowej zająć się ma firma budowlana "Solid-Bud" z Cmolasu, której właścicielem jest Bartłomiej Petejko. Radny Jerzy Sito z Dzikowca dopytywał na ostatniej komisji, czy firma, która złożyła najkorzystniejszą ofertę, nie ma powiązań z jedną z pracownic Urzędu Gminy Dzikowiec.

Jak powiedział Józef Tęcza, wójt gminy Dzikowiec, wykonawca złożył najkorzystniejszą ofertę. - Nie będziemy dochodzić, kto jest kim. Jest oferta najlepsza - powiedział włodarz.

Gmina zabezpieczyła w swoim budżecie 827 400 zł. Wykonawca złożył ofertę jednak na wyższą kwotę. Podejmie się prac za ponad 917 tys. zł. Urząd zdecydował się dołożyć pieniędzy. Otrzymał również ponad 550 tys. zł dofinansowania na remont z Ministerstwa Sportu. Resztę kwoty musimy zabezpieczyć z własnych pieniędzy.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu m.in. czytać ekskluzywne materiały PREMIUM dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników i prowadzić dyskusję na portalowym forum i aby Twoje komentarze były wyróżnione.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE