Reklama

Dzień Działkowca w Rodzinnych Ogrodach Działkowych Prefabet w Kolbuszowej

Opublikowano:
Autor:

Dzień Działkowca w Rodzinnych Ogrodach Działkowych Prefabet w Kolbuszowej - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

WIADOMOŚCI Za nami Dzień Działkowca w Rodzinnych Ogrodach Działkowych Prefabet w Kolbuszowej. Były zabawy, nagrody i podziękowania. Organizatorzy zagwarantowali wspaniałą zabawę.

- Gdy mamy działkowe święto, u nas zawsze jest piękna pogoda - przypomniał Andrzej Chmielowski, prezes zarządu Rodzinnych Ogrodów Działkowych. - Tak samo było w sobotę, 10 sierpnia, kiedy to świętowaliśmy Dzień Działkowca, po serdecznym powitaniu wszystkich działkowców, ich rodziny oraz przybyłych gości. Wśród nich nie zabrakło również lokalnych samorządowców, jak i dyrektorów przedszkoli i szkół - dodaje. 

Po krótkich przemówieniach zaproszonych gości Prezes Okręgu Podkarpackiego wręczył odznaczenia związkowe najbardziej zasłużonym działkowcom oraz dyplomy i nagrody w konkursie na najpiękniejszą działkę w ROD Prefabet. Podsumowano również spotkania w ramach projektu edukacyjnego, który realizowany był dzięki wsparciu finansowemu i przy dobrej współpracy z gminą Kolbuszowa. Przedstawiciele szkół i przedszkoli otrzymali podziękowania za współpracę i otrzymali okolicznościowe pamiątki.

Po zakończeniu głównych uroczystości przyszła pora na działkowy piknik. Były konkursy i zabawy dla dzieci, w tym rozbijanie piniaty. Nie dzieciaki czekało malowanie twarzy, dmuchana skocznia, stoisko z popcornem i watą cukrową. Na koniec każde dziecko otrzymało upominki od zarządu ROD Prefabet. - Na stołach królowały przetwory z działkowych zbiorów, domowe ciasta, pieczone kiełbaski, udka i przepyszny bigos. Działkowa zabawa trwała do późnych godzin nocnych, a zebranych pożegnał długo oczekiwany deszcz - podsumował Andrzej Chmielowski. 

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu m.in. czytać ekskluzywne materiały PREMIUM dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników i prowadzić dyskusję na portalowym forum i aby Twoje komentarze były wyróżnione.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE