Reklama

Dzielni żłobkowicze

Opublikowano:
Autor:

Dzielni żłobkowicze - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

WIADOMOŚCI Pod koniec października w Niepublicznym Żłobku i Przedszkolu „Słoneczny Zakątek” odbyła się bardzo ważna uroczystość dla najmłodszych – pasowanie na żłobkowicza.

- Był to szczególny dzień dla dzieci, które po raz pierwszy we wrześniu przekroczyły próg żłobka oraz ich pierwszy publiczny występ przed licznie zgromadzoną publicznością. Dzień ten pozostanie na długo w pamięci dzieci oraz ich rodziców – mówi Ewelina Mokrzycka, dyrektor placówki. Uroczystość rozpoczęła się od części artystycznej, w której najmłodsi zaprezentowali swoje umiejętności. Były więc piosenki, wierszyki i zabawy taneczne. Maluchy były bardzo przejęte, ale poradziły sobie znakomicie, za co zostały nagrodzone gromkimi brawami. Rodzice z dumą obserwowali swoje pociechy i upamiętniali ich występy na zdjęciach.

Po części artystycznej nastąpiło uroczyste składanie przysięgi. - Wszyscy rodzice zgodnie obiecali kochać swoje dzieci bezwarunkowo, opiekować się nimi, bawić się i spędzać z nimi jak najwięcej czasu. Dzieci z kolei obiecały, że będą się zgodnie bawić w przedszkolu, słuchać pani, pomagać kolegom, pięknie zjadać posiłki i być dzielnym żłobkowiczem – wyjaśnia Ewelina Mokrzycka. Następnie, przez symboliczne dotknięcie ramienia dziecka dużym ołówkiem, dyrektor dokonała uroczystego pasowania. Na pamiątkę tego ważnego wydarzenia każdy żłobkowicz otrzymał dyplom i rożek z upominkiem w środku. 

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu m.in. czytać ekskluzywne materiały PREMIUM dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników i prowadzić dyskusję na portalowym forum i aby Twoje komentarze były wyróżnione.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE