Reklama

Dzieci z dwóch oddziałów przedszkolnych zaprezentowały wspaniały występ dla swoich Babć i Dziadków

Opublikowano: pon, 18 lut 2019 20:00
Autor:

Dzieci z dwóch oddziałów przedszkolnych zaprezentowały wspaniały występ dla swoich Babć i Dziadków - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

WIADOMOŚCI Były dowcipne życzenia mówiące o tym, że dzisiejsze Babcie i Dziadkowie gotowi są poświęcić wiele dla dobra wnucząt, nawet ulubiony serial czy mecz.

Dostojni goście oglądnęli też przepiękny występ jasełkowy, bo Dzień Babci i Dzień Dziadka wpisują się w okres bożonarodzeniowy. Maluchy wspaniale wcielały się w role jasełkowe, pięknie śpiewały, jako aniołki i pastuszkowie energicznie i z wdziękiem tańczyły.

Natomiast orkiestra maluchów, która zagrała na dzwonkach chromatycznych, wprawiła gości w zdumienie, bo dzieci grały równo i czysto – po prostu balsam dla uszu i oczu. Kto był na tej imprezie, ten potwierdzi, kto nie był - niech żałuje!

- Wzruszeni goście nagradzali co rusz wnuki gromkimi brawami, a po występach gratulacjom nie było końca, bo na imprezie z okazji Dnia Babci i Dziadka gościliśmy w szkole ponad 100 osób, a niektórzy goście przyjechali specjalnie na tę imprezę z odległych miejsc w Polsce - mówi Marta Godek, dyrektor PSP w Majdanie Królewskim.

Dwa zespoły maluchów śpiewających na tej imprezie zostały zaproszone na niedzielne spotkanie kolędowe, które odbyło się w kościele parafialnym w Majdanie Królewskim. Dały uroczy występ połączony z tańcem i grą. Zebrały od przybyłych do kościoła mieszkańców zasłużone brawa, tak jak i pozostałe śpiewające solistki ze Szkoły Podstawowej w Majdanie Królewskim. Do tego wspaniałego występu przygotowały dzieci wychowawczynie: Małgorzata Serafin i Regina Franuszkiewicz z pomocą Aliny Bańki i Moniki Witas oraz s.Teresy Dul.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu m.in. czytać ekskluzywne materiały PREMIUM dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników i prowadzić dyskusję na portalowym forum i aby Twoje komentarze były wyróżnione.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.