Reklama

Dworzec w Kolbuszowej w przebudowie. Eleganckie, nowoczesne wnętrza nie do poznania [ZDJĘCIA]

Opublikowano: Ostatnia modyfikacja:
Autor:

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

WIADOMOŚCI Prace nad przebudową dworca w Kolbuszowej idą pełną parą. Obiekt zmienia się nie do poznania, a wnętrza już nie przypominają starych i obskurnych pomieszczeń sprzed kilkunastu miesięcy. Jak wygląda teraz dworzec?

Cały czas intensywne prace trwają przy przebudowie dworca w Kolbuszowej. Zmodernizowane i spełniające standardy obsługi podróżnych centrum przesiadkowe zostanie oddane do użytku na początku przyszłego roku.

Zmienia się nie tylko budynek dworca, ale również otoczenie obiektu. Na placu powstają zadaszone stanowiska autobusowe, które zapewnią płynną obsługę pasażerów przy zmiennych warunkach pogodowych. W pobliżu dworca prowadzone są prace przy budowie parkingu dla podróżujących na sześćdziesiąt miejsc postojowych. 

Tak wyglądał kiedyś dworzec w Kolbuszowej 

W budynku dworca mają znajdować się także

  • pomieszczenia Miejsko-Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej
  • siedziba straży miejskiej
  • centrum monitoringu miejskiego
  • pomieszczenia dla organizacji pożytku publicznego i Warsztatów Terapii Zajęciowej
  • pomieszczenia techniczne

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu m.in. czytać ekskluzywne materiały PREMIUM dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników i prowadzić dyskusję na portalowym forum i aby Twoje komentarze były wyróżnione.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy