Reklama

Dwieście zatrzymań

Opublikowano:
Autor:

Dwieście zatrzymań - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

WIADOMOŚCI Ponad 200 przebadanych kierowców i ani jednego przypadku prowadzenia po alkoholu. Tak przedstawiają się wyniki czwartkowej akcji (9 marca) "Trzeźwy poranek".

Po raz kolejny policjanci z kolbuszowskiej drogówki i ogniwa patrolowo-interwencyjnego wyjechali na drogi powiatu, aby zbadać stan trzeźwości kierowców w ramach akcji "Trzeźwy poranek". To cykliczne działania, których nadrzędnym celem jest wyeliminowanie z dróg nietrzeźwych kierowców.

Działania prowadzone były w czwartek (9 marca) od wczesnych godzin rannych. Policyjne punkty kontrolne można było spotkać w Widełce, Raniżowie i Niwiskach. - W sumie policjanci sprawdzili trzeźwość 227 kierujących. Wszyscy byli trzeźwi – poinformowała Jolanta Skubisz-Tęcza, rzecznik Komendy Powiatowej Policji w Kolbuszowej. 

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu m.in. czytać ekskluzywne materiały PREMIUM dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników i prowadzić dyskusję na portalowym forum i aby Twoje komentarze były wyróżnione.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE