Reklama

Dwie osoby zostały potrącone na terenie gminy Kolbuszowa

Opublikowano:
Autor:

Dwie osoby zostały potrącone na terenie gminy Kolbuszowa  - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

WIADOMOŚCI W ciągu ostatniego tygodnia na terenie naszego powiatu doszło do dwóch potrąceń pieszych.

Pierwsze ze zdarzeń miało miejsce w środę (14 lutego) w Kupnie na drodze krajowej nr 9.

- Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że kierujący renault, mieszkaniec powiatu kolbuszowskiego, skręcając w lewo, zderzył się z przechodzącym przez jezdnię w rejonie skrzyżowania pieszym, 79 - letnim mieszkańcem  powiatu kolbuszowskiego - informuje Jolanta Skubisz- Tęcza, oficer prasowy KPP w Kolbuszowej.

Pieszy doznał obrażeń i został przewieziony do szpitala. Uczestnicy zdarzenia byli trzeźwi. Postępowanie w tej sprawie prowadzi KPP w Kolbuszowej.

Do podobnego zdarzenia doszło dwa dni później, w piątek, 16 lutego, na ul. Jana Pawła II w Kolbuszowej. Jak informuje kolbuszowska policja, kierująca audi nie zachowała należytej ostrożności podczas przejazdu przez przejście dla pieszych, w wyniku czego potrąciła przechodzącą przez przejście kobietę.

Na szczęście poszkodowana kobieta nie doznała poważnych obrażeń. W tej sprawie również prowadzone są czynności wyjaśniające.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu m.in. czytać ekskluzywne materiały PREMIUM dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników i prowadzić dyskusję na portalowym forum i aby Twoje komentarze były wyróżnione.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE