Reklama

Dwa złote medale przywieźli trenerzy kolbuszowskiego Studia Mocy, Grzegorz Mikuła i Mariusz Brito z rozegranych w Łukowie mistrzostw Polski w trójboju siłowym

Opublikowano:
Autor:

Dwa złote medale przywieźli trenerzy kolbuszowskiego Studia Mocy, Grzegorz Mikuła i Mariusz Brito z rozegranych w Łukowie mistrzostw Polski w trójboju siłowym - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

WIADOMOŚCI Obaj walczyli w Martwym Ciągu, w którym czują się najmocniejsi.

Brito zgłosił się do rywalizacji w kategorii do 82,5 kg. Zakończył zawody z rezultatem 262,5 kg, zdobywając tytuł mistrza Polski. Grzegorz Mikuła w kategorii do 90 kg popisał się podobnym wynikiem (260 kg) i również wywalczył złoty medal. 

Dzięki temu wynikowi obaj zawodnicy otrzymali przepustkę na mistrzostwa Europy, które odbędą się w Siedlcach na przełomie listopada i grudnia.

- Nie jesteśmy jeszcze w szczycie formy, a już uzyskaliśmy zadowalający wynik. Obaj z Mariuszem liczymy, iż zdołamy poprawić znacząco nasze wyniki do grudnia, co pozwoli nam rywalizować o medale z najlepszymi w Europie – zaznacza Mikuła.

- Niestety, nie ma czasu na roztrenowanie i od razu zabieramy się mocno do pracy. Jeżeli zdrowie dopisze, to jesteśmy pewni, że uda nam się pozytywnie zakończyć ten rok – ocenia Mikuła. 

Mistrzostwa Europy w Siedlcach są jednocześnie europejskimi eliminacjami do prestiżowego turnieju Arnold Classic XPC WORLD 2019, gdzie wystąpią najlepsi zawodnicy z całego świata – To dodatkowa motywacja do ciężkiej pracy. Sam występ na takich zawodach byłby dla nas spełnieniem marzeń – mówi Brito.

 

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu m.in. czytać ekskluzywne materiały PREMIUM dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników i prowadzić dyskusję na portalowym forum i aby Twoje komentarze były wyróżnione.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE