Reklama

Dwa promile na drodze - niestety to już norma

Opublikowano:
Autor:

Dwa promile na drodze - niestety to już norma - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

WIADOMOŚCI 2,7 promila alkoholu w organizmie miał rowerzysta, którego zatrzymali kolbuszowscy policjanci. To jeden z wielu takich przypadków na terenie naszego powiatu.

***
Kompletnie pijany był rowerzysta, którego mundurowi zatrzymali w sobotę (2 lipca) około godz. 13.30 w Woli Raniżowskiej. 52 – letni mieszkaniec powiatu kolbuszowskiego mógł się „pochwalić” wynikiem 2,70 promila. 

***
W niedzielę (3 lipca) około godz. 18.20 w Majdanie Królewskim policjanci zatrzymali do kontroli rowerzystę. Po badaniu na stan trzeźwości okazało się, że mieszkaniec gminy Majdan Królewski był pijany. Miał 2,06 promila. 

***
W czwartek (7 lipca) około godz. 15 w Nowej Wsi mundurowi zatrzymali do rutynowej kontroli kierowcę volkswagena golfa. Okazało się, że mieszkaniec naszego powiatu prowadził samochód w stanie nietrzeźwości. Miał 2,62 promila alkoholu. Funkcjonariusze zatrzymali mu prawo jazdy.

***
W piątek (8 lipca) w Dzikowcu policjanci zatrzymali do kontroli motorowerzystę. Badanie wykazało, że kierowca jednośladu był kompletnie pijany. Miał 2,28 promila. 

***
W stanie nietrzeźwości znajdował się też kierowca samochodu osobowego marki Rover, którego mundurowi zatrzymali w sobotę (9 lipca) około godz. 13.30 w Wilczej Woli. 27 – letni mieszkaniec powiatu stalowowolskiego miał 1,24 promila alkoholu. Kolbuszowska jednostka prowadzi postępowanie w jego sprawie. 

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu m.in. czytać ekskluzywne materiały PREMIUM dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników i prowadzić dyskusję na portalowym forum i aby Twoje komentarze były wyróżnione.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE