Reklama

Duchowni i siostry zakonne pochodzące z powiatu kolbuszowskiego [LISTA NAZWISK - ZDJĘCIA]

Opublikowano:
Autor:

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

WIADOMOŚCI Na stronie internetowej Diecezji Sandomierskiej znaleźć można informację o tym, ilu kapłanów oraz sióstr zakonnych pochodzi z powiatu kolbuszowskiego.

Diecezja Sandomierska zamieściła informację, ile zakonnic i kapłanów pochodzi z poszczególnych parafii w powiecie kolbuszowskim. 

Dane dotyczą parafii w: Dzikowcu, Krzątce, Spiach, Komorowie, Majdanie Królewskim, Raniżowie, Woli Raniżowskiej, Woli Rusinowskiej, Lipnicy, Hucie Komorowskiej i Kopciach. 

Listę nazwisk sióstr zakonnych i kapłanów znajdziesz w naszej galerii zdjęć. 

Seminarium duchowne – w Kościołach chrześcijańskich, w katolicyzmie, prawosławiu, a także protestantyzmie, instytucja przygotowująca przyszłych prezbiterów, poprzez wprowadzanie w duchowość chrześcijańską i prezbiteratu, studia teologiczne oraz kształcenie umiejętności duszpasterskich.

Na stronie internetowej Diecezji Sandomierskiej widnieje zakładka "Jak zostać księdzem". Link dostępny TUTAJ>>>

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu m.in. czytać ekskluzywne materiały PREMIUM dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników i prowadzić dyskusję na portalowym forum i aby Twoje komentarze były wyróżnione.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy