Reklama

Droga gminna "Świerczów przez wieś" już po modernizacji

Opublikowano: Aktualizacja: 
Autor: | Zdjęcie: UM Kolbuszowa

Droga gminna "Świerczów przez wieś" już po modernizacji - Zdjęcie główne

Przebudowa drogi gminnej w Świerczowie. | foto UM Kolbuszowa

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

WIADOMOŚCI Droga gminna w Świerczowie przebudowana została na dwóch odcinkach. Wykonano nową nawierzchnię z betonu asfaltowego i naprawę poboczy gruntowych oraz przebudowano istniejące zjazdy publiczne i indywidualne

W Świerczowie zrealizowana została inwestycja polegająca na przebudowie drogi gminnej „Świerczów przez wieś” zlokalizowanej od skrzyżowania z drogą wojewódzką nr 875 relacji Mielec-Leżajsk do skrzyżowania z ul. św. Brata Alberta i ul. Topolową.

 

Wspomniana droga została przebudowana na dwóch odcinkach o łącznej długości 995 metrów. W ramach zadania wykonano między innymi nową nawierzchnię z betonu asfaltowego i naprawę poboczy gruntowych oraz przebudowano istniejące zjazdy publiczne i indywidualne.

- Całkowity koszt robót wyniósł ponad 596 tys. zł., a dofinansowanie z pieniędzy Rządowego Funduszu Rozwoju Dróg to kwota ponad 358 tys. zł

- informują pracownicy Urzędu Miejskiego w Kolbuszowej. Wykonawcą zadania jest Przedsiębiorstwo Robót Drogowych „Drokam” z Piaseczna.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu m.in. czytać ekskluzywne materiały PREMIUM dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników i prowadzić dyskusję na portalowym forum i aby Twoje komentarze były wyróżnione.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy