Reklama

Donos na radnego

Opublikowano:
Autor:

Donos na radnego - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

WIADOMOŚCI Do wojewody trafiła kolejna skarga na łamanie zapisów ustawy o samorządzie gminnym. Tym razem łamiącym prawo ma być Stanisław Bryk.

Dopiero co opadł kurz po donosie na radnego Adama Chlebowskiego, a już kolejne pismo z gminy trafiło do wojewody podkarpackiego. Przypomnijmy: na kwietniowej sesji przewodniczący rady gminy Robert Róg poinformował, że na podstawie opinii gminnych radców prawnych nie ma podstaw do wygaszenia mandatu radnego Adama Chlebowskiego, czego domagali się składający nań skargę u wojewody podkarpackiego, a już "na tapetę" trafił kolejny radny. Stanisław Bryk, prezes Spółdzielni Kółek Rolniczych.

Ludzie listy piszą
Do naszej redakcji dotarł list. Pismo jest datowane na 1 maja. Nie ma podpisów: widnieje tylko komputerowo napisane: mieszkańcy i radni gminy Niwiska. Czytamy w nim: "Jak wiadomo, toczyło się postępowanie w sprawie wygaszenia mandatu radnego Adama Chlebowskiego. Wiadomo było, że ludowy klub sportowy nie prowadzi działalności gospodarczej. Niech wojewoda zajmie się sprawą radnego Stanisława Bryka, który łączy wykonywanie mandatu radnego, będąc jednocześnie prezesem Spółdzielni Kółek Rolniczych w Niwiskach i wykonywaniem na mieniu gminnym działalności gospodarczej: usługi odśnieżania i innych w latach 2014-17. Straszne jest, że w dalszym ciągu zasiada w radzie, łamiąc prawa".

Więcej w 20 numerze Tygodnika Korso Kolbuszowskie

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu m.in. czytać ekskluzywne materiały PREMIUM dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników i prowadzić dyskusję na portalowym forum i aby Twoje komentarze były wyróżnione.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE