Reklama

Dodatkowe kursy z Rzeszowa do gminy Raniżów

Opublikowano: Aktualizacja: 
Autor: | Zdjęcie: pixabay.com

Dodatkowe kursy z Rzeszowa do gminy Raniżów  - Zdjęcie główne

Zaplanowano nowe połączenia relacji Rzeszów - Gmina Raniżów. | foto pixabay.com

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

WIADOMOŚCI PKS Rzeszów uruchamia dodatkowe połączenia na trasie Rzeszów - Raniżów - Wola Raniżowska oraz Rzeszów - Raniżów - Korczowiska

Zaplanowano 9 par kursów w dni robocze na trasie Rzeszów - Wola Raniżowska, oraz dodatkowa para kursów skomunikowana z autobusami linii 302/301 relacji Wola Raniżowska - Głogów Małopolski. 

Dodatkowe kursy: 

  • 5 par kursów w soboty na trasie RZESZÓW - WOLA RANIŻOWSKA oraz 4 na trasie RZESZÓW - RANIŻÓW; 
  • 4 pary kursów w niedziele i święta na trasie RZESZÓW - RANIŻÓW
  • Nowy kurs relacji RZESZÓW - KORCZOWISKA - RZESZÓW przez Widełka Mała - Raniżów (odjazd z Rzeszowa 06:30 powrót z Korczowisk godzina 07:46) 
  • Dodatkowe przystanki na terenie miasta Rzeszów oraz Głogów Małopolski na ww. liniach umożliwiające sprawniejsze podróżowanie.
- Mamy nadzieję, że przygotowana przez nas oferta zachęci państwa do podróżowania komunikacją publiczną

- napisał PKS Rzeszów.

Propozycje usprawnień w prowadzonej przez PKS Rzeszów komunikacji należy przesyłać na adres biuro@zgpks.rzeszow.pl oraz poprzez fanpage na Facebooku.

 

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu m.in. czytać ekskluzywne materiały PREMIUM dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników i prowadzić dyskusję na portalowym forum i aby Twoje komentarze były wyróżnione.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy