Reklama

Dobry sygnał przed ligą

Opublikowano:
Autor:

Dobry sygnał przed ligą - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

WIADOMOŚCI Sokół Kolbuszowa Dolna - Izolator Boguchwała 2:1 (0:0)

Nie ma podniety, ale wynik poszedł w świat. Zjednoczone siły Kolbuszowianki i Sokoła ograły na własnym boisku wicelidera czwartoligowych rozgrywek.

- W naszej grze jest jeszcze wiele mankamentów, sporo rzeczy do poprawienia – surowo ocenił Rafał Leśniowski, opiekun Sokoła. Szkoleniowiec naszej drużyny cieszy się jednak z pracy, jaką jego podopieczni wykonują w kończącym się okresie przygotowawczym. – Chłopaki rywalizują, a jak wiadomo, rywalizacja pcha do przodu. Każdy podnosi swój i poziom i o to mi właśnie chodzi – dodaje popularny "Leśny". Po fajnej grze i dobrym wyniku z aspirującym do awansu do 3. ligi Izolatorem, morale Sokoła poszło w górę. – Ale strzeliłbym sobie w kolano, gdybym powiedział, że ograliśmy Izolator, to okręgówka nam nie straszna i na pewno awansujemy. Liga tuż- tuż, będzie naprawdę ciekawie – zaznacza Leśniowski. – Nasza konkurencja nie śpi. Czołówka naszych rozgrywek nie śpi, wzmacnia się, wiemy, co nas czeka – opisuje wychowanek Stali Mielec. Dobrą wiadomością jest to, że od poniedziałku do treningów miał wrócić Kamil Adranowicz. 

Więcej w 10 numerze Tygodnika Korso Kolbuszowskie

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu m.in. czytać ekskluzywne materiały PREMIUM dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników i prowadzić dyskusję na portalowym forum i aby Twoje komentarze były wyróżnione.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE