Reklama

Dobra wiadomość od strażaków z OSP Kupno

Opublikowano: sob, 14 lis 2020 10:40
Autor:

Dobra wiadomość od strażaków z OSP Kupno  - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

WIADOMOŚCI Wczoraj (13 listopada) na swoim fanpagu, strażacy z Ochotniczej Straży Pożarnej w Kupnie podzielili się pozytywną wiadomością.

- Kochani! Właśnie dotarła do nas najprzyjemniejsza i najbardziej wyczekiwana informacja tego roku - czytamy na facebookowym profilu. 

Jednostka OSP Kupno, decyzją komendanta głównego PSP nadbryg. Andrzeja Bartkowiaka, została włączona w struktury Krajowego Systemu Ratowniczo-Gaśniczego! 

- Jesteśmy jedną z 176. jednostek Ochotniczych Straży Pożarnych z całej Polski, włączonych do systemu w listopadzie 2020 roku. W najbliższym czasie zostaną dosłane odpowiednie decyzje i dokumenty, które dopełnią formalności - dodają druhowie.

Strażacy podziękowali wszystkim osobom, których wsparcie okazało się nieocenione w ich drodze do krajowego systemu. 

- Przed nami nowe wyzwania i większe możliwości rozwoju! Uprzedzamy, że (szczególnie) od nowego roku syrena może się 'odzywać' jeszcze częściej - podsumowali strażacy. 


UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu m.in. czytać ekskluzywne materiały PREMIUM dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników i prowadzić dyskusję na portalowym forum i aby Twoje komentarze były wyróżnione.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (1)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

  • rok temu | ocena +0 / -0

    Mieszkaniec gminy

    Widać co może swat