Reklama

Do szkoły PKS-em

Opublikowano:
Autor:

Do szkoły PKS-em - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

WIADOMOŚCI Samorząd ogłosił przetarg na dowóz uczniów do Publicznego Gimnazjum w Majdanie Królewskim i Szkoły Podstawowej w Komorowie. Od września transport do szkoły ma zapewnić uczniom ma zapewnić PKS Tarnobrzeg.

Dowóz na terenie gminy Majdan Królewski obejmuje trzy trasy. Pierwsza z nich ma ponad 21 km i korzysta z niej 71 uczniów. Obejmuje w sumie 11 przystanków w Trzosowej Ścieżce, Klatkach i Krzątce. Druga trasa to sześć przystanków w Woli Rusinowskiej i Brzostowej Górze, z których korzysta 41 uczniów. Ostatnia trasa dowozu dzieci obejmuje przystanki w Komorowie: Komorów Osiczyny, Koło Młyna, Zagórze, Kamionka, Koło Kościoła, SP Komorów i Skrzyżowanie na Poręby Dymarskie. Na 13- kilometrowym odcinku z dowozu do szkoły korzysta 46 dzieci. W obrębie tej trasy zawiera się także dowóz i odwóz uczniów Szkoły Podstawowej w Komorowie. Z odcinka Osiczyny - Koło Młyna - Zagórze – Kamionka - Szkoła korzysta 43 uczniów podstawówki.

Więcej w 32 numerze Korso Kolbuszowskie

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu m.in. czytać ekskluzywne materiały PREMIUM dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników i prowadzić dyskusję na portalowym forum i aby Twoje komentarze były wyróżnione.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE