Reklama

Dezynfekcja wody w Kolbuszowej Dolnej. Ile kosztowała inwestycja?

Opublikowano:
Autor: | Zdjęcie: UM Kolbuszowa

Dezynfekcja wody w Kolbuszowej Dolnej. Ile kosztowała inwestycja?  - Zdjęcie główne

Kontenerowa stacja dezynfekcji wody w Kolbuszowej Dolnej. | foto UM Kolbuszowa

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

WIADOMOŚCI W Kolbuszowej Dolnej zakończono budowę kontenerowej stacji dezynfekcji wody.

Całkowita wartość inwestycji wyniosła ponad 596 tys. zł, a wartość dofinansowania pozyskanego z Europejskiego Funduszu Rolnego na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich to kwota ponad 308 tys. zł.

- Zakres robót obejmował budowę kontenerowej stacji uzdatniania wody wraz z wyposażeniem, budowę studni rewizyjnej z przepływomierzem, studni rozsączającej i studni bezodpływowej, przebudowę komory rewizyjnej, budowę wewnętrznej instalacji dozowania podchlorynu sodu, budowę rurociągów technologicznych, w tym instalację do ciągłego poboru próbek czystej wody, a także budowę instalacji elektrycznych i AKPiA (Aparatura Kontrolno-Pomiarowa i Automatyka), w tym instalację monitoringu terenu

- wyliczają przedstawiciele kolbuszowskiego magistratu. Ponadto teren wokół stacji został ogrodzony oraz utwardzony kostką brukową i kruszywem.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu m.in. czytać ekskluzywne materiały PREMIUM dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników i prowadzić dyskusję na portalowym forum i aby Twoje komentarze były wyróżnione.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy