Reklama

Damian Bielski, strażak z JRG Nowa Dęba, mistrzem Polski w kulturystyce i fitness. Przywiózł ze sobą złoty medal

Opublikowano: Aktualizacja: 
Autor: | Zdjęcie: Archiwum KM PSP w Tarnobrzegu

Damian Bielski, strażak z JRG Nowa Dęba, mistrzem Polski w kulturystyce i fitness. Przywiózł ze sobą złoty medal - Zdjęcie główne

Złoty medal oraz tytuł mistrza Polski trafił do Damiana Bielskiego (w środku), strażaka z JRG Nowa Dęba. | foto Archiwum KM PSP w Tarnobrzegu

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

WIADOMOŚCI Mł. asp. Damian Bielski, strażak na co dzień pełniący służbę w Jednostce Ratowniczeo-Gaśniczej w Nowej Dębie, kilka dni temu zdobył złoty medal oraz tytuł mistrza Polski w kulturystyce i fitness.

O sukcesie strażaka poinformowała Komenda Miejska PSP w Tarnobrzegu. Młodszy aspirant Damian Bielski zdobył złoty medal oraz tytuł mistrza Polski na Mistrzostwach Polski w Kulturystyce i Fitness federacji Wbbf-Wff w kategorii "Classic Physique"

Zawody miały miejsce 3 kwietnia w Zblewie (pow. starogardzki). To nie jedyne złote medale, które na swoim koncie ma strażak z nowodębskiej Jednostki Ratowniczo-Gaśniczej.

- Damian Bielski swój wynik poprzedził dwoma złotymi medalami w kategorii „Debiuty Classic Physique” oraz w kategorii „Kulturystyka do 90 kg” tejże federacji

- czytamy na stronie KM PSP w Tarnobrzegu.

Na zdjęciu Damian Bielski, zdobywca złotego medalu i tytułu mistrza Polski w kulturystyce i fitness. Fot. Archiwum KM PSP w Tarnobrzegu.

Skontaktowaliśmy się z bryg. Jackiem Widuchem, rzecznikiem prasowym Komendy Miejskiej PSP w Tarnobrzegu, której podlega jednostka w Nowej Dębie. W rozmowie z nami nie krył radości z sukcesu osiągniętego przez strażaka.

- Cieszymy się zawsze z tego, kiedy nasi strażacy osiągają sportowe sukcesy, również poza służbą. Takich sukcesów u nas nie brakuje. Cieszymy się, że taki tytuł nasz strażak uzyskał. Powiem szczerze, że nie mieliśmy świadomości, że mamy w swoich szeregach aż tak dobrego zawodnika (śmiech)

- poinformował rzecznik tarnobrzeskiej komendy.

Jak wspomniał, również inni strażacy posiadają mniejsze lub większe sukcesy w różnych dyscyplinach sportowych. Jak sam mówi - Mistrzostwo Polski jest jednak wyjątkowym osiągnięciem -

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu m.in. czytać ekskluzywne materiały PREMIUM dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników i prowadzić dyskusję na portalowym forum i aby Twoje komentarze były wyróżnione.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy