Reklama

Dach do wymiany

Opublikowano:
Autor:

Dach do wymiany - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

WIADOMOŚCI Zabytkowy kościół parafialny pw. śś. Stanisława i Wojciecha przymierza się do gruntownego remontu pokrycia dachowego. Kosztowną inwestycję postanowiła wesprzeć gmina Cmolas.

Na ostatniej sesji (27 czerwca) radni zgodzili się, aby w budżecie gminy zarezerwować 10 tys. zł właśnie z przeznaczeniem na dofinansowanie prac remontowych i konserwatorskich w zabytkowym kościółku. Za ten gest dziękował radny Stanisław Siębor. - Dziękuję w imieniu mieszkańców, a zwłaszcza parafian z Porąb Dymarskich, za udzielenie dofinansowania na nasz zabytkowy kościół - mówił samorządowiec. - Złożyliśmy wniosek do konserwatora zabytków o taki gruntowny remont dachu. Jest to bardzo kosztowna inwestycja i miejscowości na pewno nie będzie na nią stać, więc bardzo dziękuję za kwotę, która została przekazana - cieszył się radny Siębor.

Więcej w 29 numerze Tygodnika Korso Kolbuszowskie

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu m.in. czytać ekskluzywne materiały PREMIUM dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników i prowadzić dyskusję na portalowym forum i aby Twoje komentarze były wyróżnione.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE