Reklama

Czytelniczka: Jest 9.26, dostaję informacje, że właśnie została zrealizowana lekcja, która de facto się nie odbyła

Opublikowano: pon, 26 paź 2020 10:47
Autor:

Czytelniczka: Jest 9.26, dostaję informacje, że właśnie została zrealizowana lekcja, która de facto się nie odbyła - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

WIADOMOŚCI Od dzisiaj (poniedziałek, 26 października) klasy od 4 do 8 mają wprowadzone nauczanie zdalne. Podobnie sytuacja wygląda w szkołach ponadpodstawowych. Pojawiają się już problemy, które zgłosiła do nas mieszkanka powiatu kolbuszowskiego.

- Czy nauczanie zdalne powinno opierać się na kliknięciu w librusie, że dany nauczyciel zrealizował dany temat bez przeprowadzenia lekcji? Jest 9.26, dostaje informacje z dziennika, że właśnie została zrealizowana lekcja, która de facto się nie odbyła, a w dziennik elektroniczny został jedynie wpisany temat związany z lekturą

- pisze jedna z matek.


Kobieta twierdzi, że skoro nauczyciele mają płacone za lekcje online, to powinni przeprowadzić lekcję według planu. Chociażby w formie wykładu.

- Czy od marca niczego się nie nauczyli, a lekcje online to podawanie jedynie suchych treści do zanotowania w zeszycie i sterty zadań domowych. Być może jestem odosobniona w swoich racjach, ale uważam ze nauczyciel zgodnie z planem lekcji powinien prowadzić lekcję online, a nie przesyłać suche treści, które nic nie wnoszą

- skarży się nasza Czytelniczka.


Kobieta jest zdania, że warto poruszyć ten temat, ponieważ jeżeli dzieci mają siedzieć przed komputerem i przepisywać notatki, to zdecydowanie lepiej gdyby słuchali wykładu nauczycieli.

Jak będzie wyglądała nauka zdalna w praktyce, tego z pewnością dowiemy się za kilka lub kilkanaście dni. Ponieważ dopiero od dzisiaj uczniowie przeszli na ten tryb.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu m.in. czytać ekskluzywne materiały PREMIUM dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników i prowadzić dyskusję na portalowym forum i aby Twoje komentarze były wyróżnione.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE