Reklama

Czy szykują się duże zmiany w Radzie Miejskiej w Kolbuszowej?

Opublikowano: Ostatnia modyfikacja:
Autor:

Czy szykują się duże zmiany w Radzie Miejskiej w Kolbuszowej? - Zdjęcie główne

Radny Michał Karkut prosi o spotkanie w sprawie reorganizacji pracy w samorządzie miejskim.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

WIADOMOŚCI Radni chcą zmian w swoich szeregach. Co planują zmienić w strukturze rady miejskiej?

Paweł Michno, członek Rady Miejskiej w Kolbuszowej, złożył mandat. Byłego już samorządowca do wyjścia z rady skłoniły nowe zawodowe wyzwania. Został on szefem biblioteki. W tej funkcji zastąpił Andrzeja Jagodzińskiego, emerytowanego dyrektora Miejskiej i Powiatowej Biblioteki Publicznej w Kolbuszowej, który pracował tam 32 lata. 

- W ramach rady miejskiej dojdzie do pewnej reorganizacji, będziemy mieli nowego radnego. Bardzo bym prosił pana przewodniczącego o zromanizowanie spotkania dla radnych w celu omówienia struktury działania rady miejskiej

- zaczął radny Michał Karkut. 

Samorządowiec miał na myśli członków prezydium. - Jak zauważyliśmy od dłuższego czasu, chyba nie wszyscy są zainteresowani pracą w prezydium. Należałoby w swoim gronie przedyskutować kilka kwestii i podjąć decyzję. Apeluję o zorganizowanie takiego spotkania - nadmienił radny Michał Karkut. 

Krzysztof Wilk, przewodniczący prezydium, do wypowiedzi swojego przedmówcy dodał, że jest to rozsądny głos w sprawie. 

Obecność na sesjach w 2022 roku

W tym roku zorganizowano dziewięć sesji. Krzysztof Wilk był na każdej z nich. Krzysztof Wójcicki opuścił jedno spotkanie, a Krzysztof Kluza trzy. 

Członkowie prezydium Rady Miejskiej w Kolbuszowej Obecność na posiedzeniach od początku kadencji- sesjach i komisjach Wynik procentowy
Krzysztof Wilk - przewodniczacy 46/46 100 %
Krzysztof Wójcicki - wiceprzewodniczący 89/91 97 %
Krzysztof Kluza - wiceprzewodniczący 85/110 77 %

 

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu m.in. czytać ekskluzywne materiały PREMIUM dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników i prowadzić dyskusję na portalowym forum i aby Twoje komentarze były wyróżnione.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy