Reklama

Czy powstanie stacja bazowa sieci Play w Weryni?

Opublikowano: Ostatnia modyfikacja:
Autor: | Zdjęcie: pixabay.com

Czy powstanie stacja bazowa sieci Play w Weryni? - Zdjęcie główne

W Weryni problem z zasięgiem jest największy. | foto pixabay.com

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

WIADOMOŚCI Nietypowych gości przywitali radni Rady Miejskiej w Kolbuszowej. Przedstawiciele sieci Play pojawili się na obradach, aby rozwiać wątpliwości i odpowiedzieć na pytania samorządowców dotyczące budowy nowych stacji bazowych na terenie gminy Kolbuszowa.

Stacje, które działają w gminie Kolbuszowa, jest cztery. - Planujemy uruchomić jeszcze pięć, czyli podwoić liczbę stacji, która będzie obsługiwać mieszkańców i gości gminy Kolbuszowa. Na terenie powiatu kolbuszowskiego mamy 13 stacji działających. W planach jest jeszcze 16. Nowe inwestycje mają przełożyć się na to, żeby nasza sieć i usługi, które świadczymy o tę sieć, były bardziej dostępne dla mieszkańców gminy Kolbuszowa - zapowiadali przedstawiciele sieci Play. 

Radny Julian Dragan zwrócił uwagę na pogorszenie zasięgu w Weryni. Dopytywał, czy powstanie stacji bazowej w Zarębkach poprawi sytuację w jego sołectwie. 

 

- Bardzo liczyłem na tego typu pytania, że państwo widzą potrzeby tego, żeby sieć jeszcze poprawiać. Sami o tym wiemy, że jest potencjał do tego, żeby było jeszcze lepiej - usłyszeliśmy od Wiesława Padło, przedstawiciela sieci Play. - Rozmawiałem z dyrektorem szkoły w Weryni i mówił to samo. Dostałem zapewnienie od mojego planisty, że po uruchomieniu stacji w Zarębkach będzie lepiej - dodał. 

Przedstawiciel sieci Play zapowiedział, że sprawdzi, czy uruchomienie wspomnianej stacji poprawi jakość sygnału w Weryni i czy nie będzie potrzeba postawienia tam nowego masztu. 

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu m.in. czytać ekskluzywne materiały PREMIUM dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników i prowadzić dyskusję na portalowym forum i aby Twoje komentarze były wyróżnione.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy