Reklama

Czy gmina Majdan Królewski zdecyduje się dołożyć ponad 200 tys. zł, czy po raz kolejny unieważni przetarg na zadanie?

Opublikowano:
Autor:

Czy gmina Majdan Królewski zdecyduje się dołożyć ponad 200 tys. zł, czy po raz kolejny unieważni przetarg na zadanie?  - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

WIADOMOŚCI Trzy firmy zgłosiły swój udział w przetargu na budowę i zagospodarowanie publicznego terenu zieleni i rekreacji w Majdanie Królewskim. Czy tym razem wykonawca zostanie wybrany?

Przypomnijmy, że był to już drugi przetarg na realizację tego zadania. Pierwszy, z uwagi na zbyt drogie oferty, został unieważniony.

Tym razem najkorzystniejsza, bo najtańsza, oferta firmy "Arko" z Dzikowca wyniosła 882 tys. 771 zł. Dwie pozostałe opiewały na kwotę 920 tys. zł (Przedsiębiorstwo Handlowo - Usługowe "Prom" z Nowej Dęby) oraz 1 mln 599 tys. zł ("Bruk-Dar" z Czermina).

W ramach inwestycji planowana jest budowa małego miasteczka ruchu, które pomoże dzieciom w zdobywaniu praktycznej wiedzy w zakresie karty rowerowej.  Wykonany zostanie również plac zabaw "zwierzaki", na którym zamontowane zostaną urządzenia dla najmłodszych w formie figur w kształcie zwierząt. Utworzony zostanie także plac fontannowy. Zamontowany zostanie również kontener sanitarny oraz instalacje elektryczne paneli fotowoltaicznych.

 Druga część zadania przewiduje budowę: wiaty, zjazdu, drogi wewnętrznej  i chodników. W ramach prac wykonane zostaną roboty budowlane małej architektury placu fontannowego. Przyłączona zostanie woda i kanalizacja. Zamontowane zostanie również oświetlenie terenu.

Przy okazji otwarcia ofert okazało się, że gmina zamierza przeznaczyć na to zadanie 670 tys. zł. Czy wobec tego majdański samorząd zdecyduje się dołożyć ponad 200 tys. zł, czy po raz kolejny unieważni przetarg na to zadanie? Do tematu wrócimy.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu m.in. czytać ekskluzywne materiały PREMIUM dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników i prowadzić dyskusję na portalowym forum i aby Twoje komentarze były wyróżnione.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE