Reklama

Czy będzie podwyżka cen za odbiór śmieci w gminie Cmolas w 2023 roku? Zainteresowanych przetargiem jest trzech wykonawców

Opublikowano: Ostatnia modyfikacja:
Autor: | Zdjęcie: Archiwum Korso Kolbuszowskie

Czy będzie podwyżka cen za odbiór śmieci w gminie Cmolas w 2023 roku? Zainteresowanych przetargiem jest trzech wykonawców - Zdjęcie główne

Wiele wskazuje na to, że mieszkańcy gminy Cmolas od przyszłego roku nie zapłacą więcej za śmieci. | foto Archiwum Korso Kolbuszowskie

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

WIADOMOŚCI Gmina Cmolas ogłosiła przetarg na odbiór i zagospodarowanie śmieci. Czy od przyszłego roku ceny pójdą w górę? To najbardziej interesuje mieszkańców.

Cmolaska gmina zabezpieczyła na przyszły rok 900 tys. zł na przetarg dotyczący zagospodarowania odpadów komunalnych. Do przetargu przystąpiło trzech oferentów.

Najdroższa oferta opiewała na kwotę ponad miliona złotych. Zaoferował ją Miejski Zakład Komunalny w Leżajsku. Kolejnym z oferentów była firma Dezako z Dębicy. Zaproponowała, że zajmie się wywozem śmieci za 1 075 252 zł brutto. 

Najkorzystniejszą ofertę złożyło jednak przedsiębiorstwo Zieliński z Rakowa, które dotychczas zajmowało się utylizacją odpadów z gminy Cmolas. Cena, jaką zaproponowało, to 860 tys. zł brutto. 

Wiele wskazuje zatem na to, że mieszkańcy gminy Cmolas będą mogli spać spokojnie i nie będą musieli martwić się przynajmniej o podwyżkę ceny za śmieci od 2023 roku. 

Aktualne opłaty za śmieci w gminie Cmolas:

  • od gospodarstwa domowego 1-osobowego - 16,50 zł (14,50 zł z kompostownikiem)
  • od gospodarstwa domowego 2-osobowego - 33 zł (29 zł z kompostownikiem)
  • od gospodarstwa domowego 3-osobowego - 49,50 zł (43,50 zł z kompostownikiem)
  • od gospodarstwa domowego 4-osobowego - 66 zł (58 zł z kompostownikiem)
  • od gospodarstwa domowego 5-osobowego - 82,50 zł (72,50 zł z kompostownikiem)
  • 6 osób i więcej - 5 zł od osoby

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu m.in. czytać ekskluzywne materiały PREMIUM dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników i prowadzić dyskusję na portalowym forum i aby Twoje komentarze były wyróżnione.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy