Reklama

Czego potrzebują mieszkańcy osiedla za Bratem Albertem? Radny apeluje w ich sprawie

Opublikowano: sob, 31 sie 2019 14:30
Autor:

Czego potrzebują mieszkańcy osiedla za Bratem Albertem? Radny apeluje w ich sprawie  - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

WIADOMOŚCI Radny zabrał głos w imieniu mieszkańców jednego z osiedli. Jaki temat poruszył?

Adam Kaczanowski apeluje na sesji, czego potrzebują mieszkańcy osiedla za Bratem Albertem.

Na skrzyżowaniu z ul. Malwową należy zamontować dwie tabliczki zawierające oznaczenie ul. Astrowej. Mieszkańcy podkreślają, że wiele osób chcących dojechać do Parku Niepodległości, zamiast skręcić w ul. Astrową, błądzi na zakończeniu ul. Malwowej.

- Zasadne jest zamontowanie oznaczenia informującego o dojeździe do parku pod tabliczką z nazwą ulicy - podkreśla w interpelacji radny Kaczanowski. Samorządowiec podkreśla, że park w niedługim czasie stanie się jedną z wizytówek miasta. Zamontowanie oznaczenia ułatwi poruszanie się przyjezdnym. 

Będąc dalej przy głosie, radny z Kolbuszowej złożył na ręce burmistrza podziękowania w imieniu mieszkańców wspomnianego osiedla. Dotyczyło to realizacji wcześniejszej prośby. - Została tam zamontowana tablica ogłoszeń, o którą prosili - zaznaczył radny Adam Kaczanowski. 

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu m.in. czytać ekskluzywne materiały PREMIUM dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników i prowadzić dyskusję na portalowym forum i aby Twoje komentarze były wyróżnione.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.