Reklama

Co ze zniszczoną kładką? Urząd odpowiada

Opublikowano:
Autor:

Co ze zniszczoną kładką? Urząd odpowiada  - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

WIADOMOŚCI Radny Karol Ozga interweniował na sesji we wrześniu w sprawie znajdującej się w opłakanym stanie kładki na rzece Zyzoga. - Kładka ta prowadzi w kierunku Wilków - poinformował samorządowiec Ozga.

Jak dodał radny, temat kładki był zauważony już w minionej kadencji. - Poruszył go jeden z radnych - wyjaśnił i dodał, że kładka nadal znajduje się w dość kiepskim stanie. - Dlatego miałabym prośbę, aby ją doprowadzić do takiego stanu, aby nie zagrażała bezpieczeństwu osób, które tamtędy się poruszają - zaapelował radny.

- Nie wiem, jaka jest częstotliwość jej użytkowania, ale tych desek jest niestety co druga albo co trzecia  i jeśli ktoś nawet próbuje przechodzić przez tę kładkę, to może sobie nawet zrobić krzywdę - zaznaczył. - Proszę, aby podjąć działania w tym zakresie - dodał.

W sprawie skontaktowaliśmy się z Urzędem Gminy w Raniżowie. Jak poinformował nas Marek Margański, sekretarz Urzędu Gminy w Raniżowie, kładka na rzece Zyzoga została wyremontowana. Jak dodał, niewielkie koszty jej naprawy poniosła gmina.

 

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu m.in. czytać ekskluzywne materiały PREMIUM dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników i prowadzić dyskusję na portalowym forum i aby Twoje komentarze były wyróżnione.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE