Reklama

Co z przeglądem technicznym szlaków turystycznych w gminie Kolbuszowa?

Opublikowano:
Autor: | Zdjęcie: Archiwum Korso

Co z przeglądem technicznym szlaków turystycznych w gminie Kolbuszowa? - Zdjęcie główne

Odpowiedzi na zapytanie radnego odpowiedział Marek Gil, zastępca burmistrza. | foto Archiwum Korso

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

WIADOMOŚCI Radny Paweł Michno na początku marca napisał interpelacje, w których dopytywał o naprawę chodnika i przegląd techniczny szlaków turystycznych na terenie gminy Kolbuszowa. Samorządowiec doczekał się już odpowiedzi.

Radny Michno zwrócił uwagę, że już najwyższa pora, aby chodnik przed blokiem przy ul. Ruczki 6 doczekał się obiecanego remontu. Samorządowiec wyjaśnienia otrzymał od Marka Gila, zastępcy burmistrza, który poinformował go, że magistrat nie planuje żadnych modernizacji. 

- Podyktowane jest to tym, że gmina Kolbuszowa pod wskazanym adresem planuje inwestycję, która będzie dotyczyć budowy oświetlenia

- wyjaśnia Marek Gil.

Mowa o słupach oświetleniowych wraz z lampami ledowymi. Przedstawiciel magistratu zapowiedział, że na najbliższej radzie miejskiej zostaną zabezpieczone pieniądze na ten cel. - W związku z powyższym dopiero kolejnym etapem inwestycji będzie przebudowa chodnika - dopowiedział zastępca burmistrza. 

W drugiej części odpowiedzi Marek Gil odniósł się do tematu przeglądu technicznego na szlakach turystycznych.

- Obecnie przez pracowników urzędu miejskiego przeprowadzana jest weryfikacja obiektów małej architektury i szacowanie kosztów naprawy lub wymiany uszkodzonych elementów

- podkreślił Marek Gil.

Takie informacje dla urzędników są niezbędne, aby zaplanować zakres prac remontowych oraz zabezpieczyć fundusze na takie cele. 

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu m.in. czytać ekskluzywne materiały PREMIUM dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników i prowadzić dyskusję na portalowym forum i aby Twoje komentarze były wyróżnione.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy