Reklama

Co z nowym ośrodkiem zdrowia w Cmolasie. Kiedy placówka zacznie działać?

Opublikowano:
Autor:

Co z nowym ośrodkiem zdrowia w Cmolasie. Kiedy placówka zacznie działać? - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

WIADOMOŚCI W tej sprawie skontaktowaliśmy się z doktorem Markiem Smuszkiewiczem, którego Centrum Medyczne BMS z Majdanu Królewskiego wynajęło budynek i ma tam świadczyć swoje usługi medyczne.

Jak powiedział nam lekarz, rozmowy z innymi specjalistami, którzy będą świadczyć swoje usługi w Cmolasie, jeszcze trwają, a pacjenci będą musieli uzbroić się w cierpliwość. 

Kiedy zatem nastąpi otwarcie? Tego na razie nie wiadomo. Termin na otwarcie mija 17 września. Najprawdopodobniej na gabinety trzeba będzie jeszcze poczekać. Do tematu wrócimy. 

Ośrodek o powierzchni 450 mkw. składa się z parteru i poddasza. Znajdują się w nim między innymi cztery gabinety lekarskie i sześć rehabilitacyjnych. Gmina podjęła decyzję, że miesięczny czynsz za całość obiektu wynosi ponad 5,5 tys. zł.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu m.in. czytać ekskluzywne materiały PREMIUM dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników i prowadzić dyskusję na portalowym forum i aby Twoje komentarze były wyróżnione.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE