Reklama

Co z kruszywem?

Opublikowano:
Autor:

Co z kruszywem? - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

WIADOMOŚCI Gminne drogi o nawierzchni żwirowej wymagają poprawy - twierdzą radni i pytają wójta, kiedy mieszkańcy mogą liczyć na dowóz kruszywa.

Temat fatalnego stanu dróg o nawierzchni żwirowej poruszył jeszcze na czerwcowej sesji Stanisław Siębor. - Termin dowozu kruszywa na drogi gminne był podawany na koniec maja, czerwca. Nie wiem, czy jakiś termin końcowy jest zaplanowany czy przewidziany, bo po opadach majowych te drogi są jednak w dość fatalnym stanie - mówił samorządowiec. - Dowóz kruszywa robimy cały czas w miarę możliwości - odparł Eugeniusz Galek. - W większości wiosek temat jest już załatwiony i zaczniemy dowóz w Porębach Dymarskich. Wysyłamy koparkę, wysyłamy ludzi, i to, co dowiezione, będzie rozplanowane. Prosiłbym o współpracę panią sołtys, żeby ewentualnie powiedzieć, gdyż rozległość dróg w Porębach Dymarskich jest bardzo duża. Myślę, że w najbliższych dniach temat będzie zakończony - dodał wójt.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu m.in. czytać ekskluzywne materiały PREMIUM dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników i prowadzić dyskusję na portalowym forum i aby Twoje komentarze były wyróżnione.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE