Reklama

Co ma powstać przy przystankach? Radny ma ciekawą propozycję

Opublikowano: ndz, 6 wrz 2020 09:33
Autor:

Co ma powstać przy przystankach? Radny ma ciekawą propozycję  - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

WIADOMOŚCI Andrzej Zagroba, radny Cmolasu, interweniuje w sprawie stojaków na rowery.

Radny zaproponował, aby takie stojaki pojawiły się przy przystanku zlokalizowanym przy krajowej drodze nr 9 w Cmolasie. - Jest konieczność i potrzeba zamontowania stojaków na rowery w pobliżu przystanku autobusowego - mówił rajca podczas jednej z sesji. Jak podkreślił, miejsce to jest oświetlone i monitorowane, więc byłoby bezpieczne dla pozostawienia jednośladów. - Ułatwiłoby to dojeżdżanie młodzieży do przystanku i dojeżdżanie do szkół. Również ludziom pracującym, dojeżdżającym do przystanku i dalej komunikacja miejską. Na chwilę obecną ludzie radzą sobie różnie, np. zostawiają rowery na posesjach prywatnych czy też pod sklepami - tłumaczył Andrzej Zagroba.

Radny wspominał również o przyszłorocznych planach. Zwrócił uwagę na potrzebę budowy parkingu przy torach w Cmolasie oraz zadaszonego miejsca na jednoślady.

Jak podkreślił Eugeniusz Galek, wójt gminy Cmolas, jeżeli jest takie zapotrzebowanie, wówczas urząd będzie sukcesywnie ustawiać i montować takie stojaki. Jak dodał włodarz, wszystko jest do uzgodnienia. 

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu m.in. czytać ekskluzywne materiały PREMIUM dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników i prowadzić dyskusję na portalowym forum i aby Twoje komentarze były wyróżnione.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.