Reklama

Co dalej z mężczyzną z magazynu?

Opublikowano:
Autor:

Co dalej z mężczyzną z magazynu? - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

WIADOMOŚCI Kolbuszowski sąd zdecyduje o losach mężczyzny, który końcem września ukrył się w jednym z magazynów z alkoholem i pił tam przez pięć dni.

Przypomnijmy. Rodzina zgłosiła zaginięcie 49-latka, który odnalazł się w magazynie. Przebywał tam przez kilka dni i raczył się znajdującymi się tam trunkami. W chwili zatrzymania miał blisko 3,5 promila alkoholu. Spowodowane przez włamywacza straty oszacowano na kwotę około 260 złotych. Za kradzież z włamaniem groziło mu do 10 lat pozbawienia wolności.

Sprawa z prokuratury została skierowana do sądu w piątek (28 października). - Mężczyzna przyznał się do winy i chciał dobrowolnie poddać się karze. Naprawił również wyrządzoną szkodę, co jest dla nas bardzo istotne – mówi prokurator Tomasz Chudzik z Prokuratury Rejonowej w Kolbuszowej.

Więcej w 44 numerze Tygodnika Korso Kolbuszowskie

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu m.in. czytać ekskluzywne materiały PREMIUM dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników i prowadzić dyskusję na portalowym forum i aby Twoje komentarze były wyróżnione.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE