Reklama

Ciąg dalszy stłuczek na krajowej dziewiątce w powiecie kolbuszowskim

Opublikowano:
Autor:

Ciąg dalszy stłuczek na krajowej dziewiątce w powiecie kolbuszowskim  - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

WIADOMOŚCI Krajowa droga nr 9 wciąż pozostaje jedną z najniebezpieczniejszych dróg w powiecie kolbuszowskim. W minionym tygodniu doszło tam do kilku kolizji.

W środę, 31 lipca, w Kolbuszowej Górnej kierujący samochodem daf z naczepą nie dostosował prędkości i najechał na tył iveco. Otrzymał on mandat za swoją jazdę. 

Dzień później w Cmolasie, również na "dziewiątce", około godz. 13 kierujący suzuki nie ustąpił pierwszeństwa jadącemu citroenowi berlingo i spowodował kolizję. Otrzymał on również mandat karny. 

Kilka dni później (niedziela, 4 sierpnia) w Widełce pod jadącego kierowcę skody wtargnęła sarna. Samochód w wyniku zdarzenia został uszkodzony. Jak informuje Beata Chmielowiec, przedstawicielka kolbuszowskiej policji, funkcjonariusze obecni na miejscu nie stosowali w tym przypadku środków prawnych. 

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu m.in. czytać ekskluzywne materiały PREMIUM dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników i prowadzić dyskusję na portalowym forum i aby Twoje komentarze były wyróżnione.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE