Reklama

Chodnikowa rewolucja

Opublikowano:
Autor:

Chodnikowa rewolucja - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

WIADOMOŚCI Gmina ogłosiła przetarg na budowę kolejnej ścieżki pieszo-rowerowej. Niemal kilometrowy odcinek chodnika przy krajowej dziewiątce powstanie od ulicy Witosa aż do Grabiny. Jak zapowiadają jednak władze Majdanu, na tym nie koniec inwestycji. Gdzie jeszcze powstaną nowe trasy dla pieszych?

Choć władze gminy ową inwestycję zapowiadały już od dawna, to przetarg na roboty budowlane związane z budową ciągu pieszo-rowerowego przy drodze krajowej nr 9 w Majdanie Królewskim został ogłoszony dopiero pod koniec lipca. Jak tłumaczył w rozmowie z nami Jerzy Wilk, wójt Majdanu Królewskiego, wszystko przez dokumentację, którą władze gminy chciały tak dopracować, by nie występować o pozwolenie na budowę w oparciu o specustawę i by tym samym nie wydłużać realizacji inwestycji.

Więcej w 31 numerze Korso Kolbuszowskie

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu m.in. czytać ekskluzywne materiały PREMIUM dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników i prowadzić dyskusję na portalowym forum i aby Twoje komentarze były wyróżnione.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE