Reklama

Chodnik zasypany śniegiem. Mieszkaniec jest oburzony

Opublikowano:
Autor: | Zdjęcie: Archiwum Korso

Chodnik zasypany śniegiem. Mieszkaniec jest oburzony - Zdjęcie główne

foto Archiwum Korso

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

WIADOMOŚCI Skontaktował się z nami Czytelnik, informując, że w Majdanie Królewskim od strony kościoła nie ma możliwości przejścia chodnikiem. Powód? Nie został on odśnieżony.

Sprawa dotyczy drogi wojewódzkiej w stronę Huty Komorowskiej. - Ludzie muszą iść szosą, to w głowie się nie mieści - informuje oburzony Czytelnik. Ku zaskoczeniu wszędzie inne drogi i chodniki są odśnieżone. Dlaczego tak się dzieje?

Zarówno droga wojewódzka w stronę Huty Komorowskiej, jak i chodnik przy niej podlega pod Podkarpacki Zarząd Dróg Wojewódzkich w Rzeszowie. Utrzymywanie dróg i chodników przy drogach wojewódzkich to obowiązek tej instytucji. Co, jeśli nie zostaje on spełniony? Pracownik Urzędu Gminy w Majdanie Królewskim zaznaczył, że przypadki nieodśnieżonych dróg czy chodników można zgłaszać do gminy. Ta sprawa z kolei zostaje przekazana wyżej do odpowiednich instytucji, które zajmują się daną drogą.

Pracownik gminy poinformował nas, że majdański urząd przekazał do ZDW takie zgłoszenie w ubiegłym tygodniu. Po zgłoszeniu chodnik został odśnieżony.

Nasz rozmówca zaznaczył również, że zgłoszeń dotyczących nieodśnieżonych dróg czy chodników w gminie Majdan Królewski jest bardzo mało.

- GDZIE ZGŁASZAMY -
Urząd Gminy Majdan Królewski
Tel. 15 8471 073 lub 15 841 074

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu m.in. czytać ekskluzywne materiały PREMIUM dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników i prowadzić dyskusję na portalowym forum i aby Twoje komentarze były wyróżnione.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy