Reklama

Reklama

Chcesz zostać animatorem? Zgłoś się!

Opublikowano: 18 lutego 2020 11:51
Autor:

Chcesz zostać animatorem? Zgłoś się! - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

WIADOMOŚCI Wójt gminy Niwiska ogłasza nabór na wolne stanowiska 2 animatorów zobowiązanych do organizacji i przeprowadzenia zajęć sportowo – rekreacyjnych na obiekcie „ORLIK " w Niwiskach w okresie od 1 marca do 30 listopada 2020 r.

Określenie stanowiska:

Zatrudnienie dwóch animatorów w ramach umowy zlecenia  (wynagrodzenie nie mniej niż – 2 x 1 200,00 zł brutto: 2 x 600,00 zł – Ministerstwo Sportu i Turystyki; 2 x 600 zł – budżet Gminy Niwiska) w celu organizacji i przeprowadzenia zajęć sportowo – rekreacyjnych na obiekcie „ORLIK" w Niwiskach w okresie od 1 marca do 30 listopada 2020 r. w wymiarze przynajmniej 60 godzin zajęć (na jednego animatora) w każdym miesiącu.

1. Określenie wymagań i zadań związanych ze stanowiskiem:

Zadania powierzone animatorowi:

1) organizacja regularnych i atrakcyjnych pozalekcyjnych zajęć sportowych dla dzieci i młodzieży uwzględniający powszechną dostępność, przełamywanie barier w dostępie do sportu z powodów ekonomicznych, wychowanie w duchu szacunku i współpracy (przeciwdziałanie agresji i patologii);

2) organizacja regularnych i atrakcyjnych zajęć sportowych dla jednej wybranej grupy priorytetowej (przedszkolaki, dziewczęta, rodziny, kobiety, osoby niepełnosprawne, seniorzy)

3) przeprowadzenie przynajmniej dwóch lokalnych akcji promocyjnych, w tym organizacja imprez i wydarzeń sportowych dla społeczności lokalnej (różne grupy społeczne i wiekowe) promujących zdrowy styl życia;

4) zaangażowanie wolontariuszy i wolontariuszek w działania na Orliku;

5) współpraca z klubami sportowymi w celu wspierania rozwoju młodych talentów sportowych;

6) współpraca ze szkołami i organizacjami sportowymi w celu popularyzacji aktywności fizycznej;

7) ukończenie przynajmniej jednego kursu e-learningowego spośród kursów udostępnianych w portalu internetowym.

  1. Obowiązki:

1) umożliwianie JST, Operatorowi lub innym podmiotom upoważnionym przez JST lub Operatora przeprowadzania kontroli i badań;

2) generowanie pobieranie i przesyłanie Operatowi raportów miesięcznych dokumentujących wykonywanie powierzonych zadań oraz uwzględniających liczbę użytkowników Orlika (przy wykorzystaniu portalu internetowego),;

3) generowanie, pobieranie i przesyłanie Operatorowi rachunków miesięcznych (przy wykorzystaniu portalu internetowego);

4) wygenerowanie (przy wykorzystaniu portalu www.naszorlik.pl), pobranie i przesłanie Operatorowi raportu rocznego;

Wymagania niezbędne:

- minimum wykształcenie średnie i doświadczenie zawodowe w podobnym zakresie lub kwalifikacje w zakresie wychowania fizycznego lub  animatora sportowego.

Wymagania dodatkowe:

- zdolności organizacyjne, kreatywność, rzetelność

3. Wymagane dokumenty:

1)         kserokopie dokumentów potwierdzających wykształcenie,

2)         kserokopie innych dokumentów o posiadanych kwalifikacjach, uprawnieniach i umiejętnościach,

3)         list motywacyjny i życiorys (CV) opatrzone klauzulą: „wyrażam zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych na potrzeby postępowania rekrutacyjnego, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz.U. z 2015 r., poz.1309)”

4. Miejsce i termin składania dokumentów:

Wymagane dokumenty aplikacyjne należy składać osobiście w sekretariacie Urzędu Gminy Niwiska lub pocztą na adres urzędu, w nieprzekraczalnym terminie do dnia 25.02.2020 roku do godz. 10:00 w zamkniętej kopercie opatrzonej imieniem i nazwiskiem oraz adresem do korespondencji, z dopiskiem: ”Nabór na stanowisko animatora.”

Dokumenty, które wpłyną do Urzędu Gminy Niwiska po upływie wyżej określonego terminu nie będą rozpatrywane.

Kandydaci spełniający wymogi formalne zostaną powiadomieni pisemnie lub telefonicznie o terminie ewentualnej rozmowy kwalifikacyjnej.

 

W razie pytań proszę o kontakt z Kazimierzem Kwaśnikiem – inspektorem w Urzędzie Gminy w Niwiskach, tel.: 17 2270414, email: [email protected] 

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu m.in. czytać ekskluzywne materiały PREMIUM dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników i prowadzić dyskusję na portalowym forum i aby Twoje komentarze były wyróżnione.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (1)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

  • rok temu | ocena +1 / -0

    nn

    Tak sport jest naj.... naj.... najważniejszy - a animatorzy muszą być zaangażowani w rozwój lokalnego sportu. .Może Ci Panowie co byli do tej pory????