Reklama

Centrum do naprawy

Opublikowano: pon, 1 maj 2017 15:57
Autor:

Centrum do naprawy - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

WIADOMOŚCI Remont ośrodka zdrowia, przebudowa skrzyżowania czy wykonanie parkingu koło torów - m.in. takie zadania znajdą się w Gminnym Programie Rewitalizacji. Jest szansa, że prace nad inwestycjami ruszą jeszcze w tym roku.

Już od kilkunastu miesięcy samorząd przygotowuje się do opracowania Programu Rewitalizacji Gminy Cmolas. Organizowane są spotkania z zainteresowanymi mieszkańcami, zbierane są opinie, uwagi. W tym celu został też powołany Społeczny Komitet Rewitalizacji. – Czynimy starania, aby program był możliwy do przyjęcia w końcówce tego roku – powiedział na ostatniej sesji (28 marca) Eugeniusz Galek, wójt gminy.

Więcej w 17 numerze Tygodnika Korso Kolbuszowskie

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu m.in. czytać ekskluzywne materiały PREMIUM dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników i prowadzić dyskusję na portalowym forum i aby Twoje komentarze były wyróżnione.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.